ładowarki
Ładowarka PowerDelivery USB-A USB-C 20W Biała
- Moc: 20
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
14,29 zł / szt
17,58 zł brutto
Szybka ładowarka USB 2-portowa o mocy 20 W
- 20 W mocy dla Twojego smartfona
- Port typu C lub standardowy port USB do szybkiego ładowania większości smartfonów
- Obsługuje protokół szybkiego ładowania USB PD i QC 3.0
- Szybka ładowarka USB z 2 portami i mocą 20 W: obsługuje zarówno specyfikację QC 3.0, jak i PowerDelivery (PD).
- Port typu C obsługuje 20 W PD, port typu A obsługuje 20 W QC 3.0
- Inteligentne zabezpieczenie przed przetężeniem, przepięciem, zwarciem i przegrzaniem
| Waga | 86 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 90 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Moc | 20 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 47 x 85 x 28 mm |
| Waga | 57 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |