witryny chłodnicze
Witryna chłodnicza ADN140B BP PRO
- Temperatura (min.): 0
- Temperatura (maks.): 10
- Czynnik chłodniczy: R600a
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 703,87 zł / szt
2 095,76 zł brutto
| Waga | 36000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 630 x 570 x 920 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Temperatura (min.) | 0 |
| Temperatura (maks.) | 10 |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Pojemność całkowita | 130 |
| Liczba półek | 3 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Wymiary półki | 45 x 32,4 cm |
| Waga | 32 |
| Pojemność | 123 |
| Wysokość | 85 |
| Szerokość | 56 |
| Głębokość | 60 |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |