stacje i czujniki meteo
Stacja pogody Action Biała
- Zasięg: 50
- Rodzaj: Stacja meteo
- Czujnik: Bezprzewodowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
70,74 zł / szt
87,01 zł brutto
Funkcjonalna cyfrowa stacja pogody, która poinformuje Cię o warunkach atmosferycznych, a dodatkowo będzie służyć za zegar i kalendarz. Prosta, jednak ładnie wykończona obudowa będzie świetnie się prezentować w każdym wnętrzu.
- Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
- Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
- Stacja pogody
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności, godziny, daty i prognozy pogody
- Przechowywanie informacji o minimalnej i maksymalnej wartości temperatury oraz wilgotności powietrza
- Możliwość przełączania się między stopniami Celsjusza a Fahrenheita
- Intuicyjna obsługa za pomocą trzech czujników dotykowych na wyświetlaczu
- Możliwość połączenia z trzema bezprzewodowymi czujnikami
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 130 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Zasięg | 50 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Pomiar | Wilgotność powietrza |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Jednostki pomiaru temp. | °F |
| Wymiary | 12 x 2 x 12 cm |
| Waga | 241.48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |