Telefon Vioip GHP621
- Pozostałe porty we/wy: 1 x RJ-45
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Bezpieczeństwo:
Bezpieczny rozruch, losowe hasło domyślne, unikatowy certyfikat bezpieczeństwa dla każdego urządzenia, hasła na poziomie administratora, zaszyfrowany plik konfiguracyjny (standard AES 256 bit), SRTP, TLS, kontrola dostępu do mediów 802.1X
- Pełna specyfikacja
Seria GHP telefonów hotelowych obejmuje modele GHP620/GHP620W i GHP621/GHP621W. Są one łatwymi w obsłudze telefonami IP, które można instalować w pokojach hotelowych. Można je dowolnie programować i dostosowywać do potrzeb hotelu i jego gości. Modele GHP620W i GHP621W są wyposażone w wbudowany dwupasmowy moduł Wi-Fi pozwalający na korzystanie z sieci bezprzewodowych. Ta seria jest wyposażona w głośnik HD, dwa konta SIP/linie, sześć klawiszy programowalnych, 10 klawiszy szybkiego wybierania, a także obsługuje trzykierunkowe konferencje, pełnozakresowy kodek głosowy OPUS i zaawansowany algorytm zapewniający odporność na zakłócenia, który umożliwia prowadzenie rozmowy bez spadku jakości przy utracie pakietów na poziomie 30%. Seria GHP jest obsługiwana przez system zarządzania urządzeniami Grandstream (GDMS), który udostępnia centralny interfejs do konfiguracji, wdrażania, zarządzania i monitorowania punktów końcowych Grandstream. Telefony IP tej serii można instalować na biurku lub ścianie, a także zasilać je za pośrednictwem portu PoE (GHP620/GHP621), zasilacza (GHP620W/ GHP621W), jak i ładowarki z wtykiem USB Type-C. Dzięki niewielkim wymiarom modele GHP620/GHP620W i GHP621/GHP621W sprawdzą się doskonale nie tylko w hotelach, ale również w budynkach mieszkalnych, akademikach, szpitalach, sklepach i nie tylko.
| Waga | 760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 160 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Grandstream |
|---|---|
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczny rozruch, losowe hasło domyślne, unikatowy certyfikat bezpieczeństwa dla każdego urządzenia, hasła na poziomie administratora, zaszyfrowany plik konfiguracyjny (standard AES 256 bit), SRTP, TLS, kontrola dostępu do mediów 802.1X |
| Obsługiwane protokoły | SIP |
| Kodeki audio | G.711a |
| PoE | Tak |
| Liczba kont | 6 |
| Wymiary | Ze słuchawką i podstawką: długość 210 x szerokość 132 x wysokość 89.8 mm |
| Waga | 560 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |