chłodzenie obudowy
Wentylator Pure 12 ARGB Sync 3 sztuki
- Poziom hałasu: 25.8
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1500
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
113,60 zł / szt
139,73 zł brutto
| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 125 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Poziom hałasu | 25.8 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 |
| Przepływ powietrza | 56.45 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 171 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |