routery GSM/3G/LTE
Router N300 LT300 4G LTE SIM
- Model:
LT300_EU
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 ~ 40
- Temperatura przechowywania: -40 ~ 70
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90%, bez kondensacji
- Sieć UMTS: 850 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
104,88 zł / szt
129,00 zł brutto
Router Wi-Fi 4G N300
Router WiFi 4G z jednym gniazdem nano SIM i dwoma portami Ethernet, zapewniający łatwe w instalacji elastyczne sieci do zastosowań w domu, biurze, monitoringu, wystawach i pojazdach kempingowych.
- 4G Cat. 4 with Max 150 Mbps DL
- 300 Mbps Wi-Fi
- 1× Nano SIM Slot
- Cudy App
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | LT300_EU |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK (WPA/WPA2/WPA3) |
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Wymiary | 118 x 80 x 27.5 mm |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 175 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |