podstawki/uchwyty
Podstawka pod laptopa carbonoptik
- Wysokość (maks.): 31.5
- Wysokość (min.): 31.5
- Szerokość (min.): 8.2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
33,79 zł / szt
41,56 zł brutto
- Powierzchnia w kolorze węgla
Dobrze wygląda: uchwyt na laptop w atrakcyjnym kolorze węgla można śmiało pokazać na biurku, zarówno w biurze, jak i podczas pracy z domu - Antypoślizgowe gumowe podkładki
Antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniają stabilną pozycję i chronią powierzchnię przed zarysowaniami - Do większych laptopów o wymiarze do 18,4 cala
Właściwe umieszczanie dużych urządzeń: stojak do laptopa na biurko doskonale pasuje do większych laptopów o przekątnej ekranu do 18,4 cala - Praktyczne użycie jako uchwyt na książkę i na tablet
Uchwyt na laptop pełni ze stylem kilka funkcji: prosty design o dopasowanym kącie nachylenia sprawia, że stojak do laptopa jest również idealną podpórką do książek lub podparciem tabletu
| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 410 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Wysokość (maks.) | 31.5 |
| Wysokość (min.) | 31.5 |
| Szerokość (min.) | 8.2 |
| Szerokość (maks.) | 8.2 |
| Wymiary | 315 x 82 x 82 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |