chłodzenie CPU
Wentylator CPU Hyper 212 Pro
- Poziom hałasu: 30
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
78,25 zł / szt
96,25 zł brutto
Hyper 212 RGB Black Edition oferuje lepszą instalację i doskonałą wydajność, co z pewnością jest jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie chłodzenia powietrzem.
| Waga | 940 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 150 x 183 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 30 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 59 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 |
| Podświetlenie | RGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 79.6 x 158.8 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |