Pralka EW2F428BP
- Poziom hałasu: 74
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Pełna specyfikacja
Pralka EW2F428BP
Krótsze pranie - więcej czasu dla Ciebie
Pralka TimeCare umożliwia skrócenie cyklu prania zależnie od potrzeb użytkownika. Wystarczy nacisnąć przycisk na panelu urządzenia, aby skrócić czas prania nawet czterokrotnie - wciąż z doskonałym efektem.
AutoSense: automatyczne dostosowanie parametrów prania
Funkcja AutoSense uwzględnia potrzeby użytkownika, aby zapewnić doskonałą pielęgnację tkanin. Dostosowuje ona czas prania oraz zużycie wody i energii do wielkości ładunku. Gwarantuje to doskonałe efekty bez marnotrawstwa zasobów.
Bęben Soft Drum z myślą o delikatnej pielęgnacji prania
Bęben Soft Drum został zaprojektowany z myślą o kompleksowej pielęgnacji odzieży. Delikatne strumienie wody unoszą i chronią tkaniny podczas prania, podczas gdy specjalna faktura bębna zapobiega ich rozciąganiu i uszkodzeniu podczas programu wirowania.
Program Antyalergiczny
Program Antyalergiczny w pralce Electrolux EW6FN348WP z dodatkiem pary skutecznie usuwa bakterie z ubrań, łącząc działanie pary wodnej z wysokowydajnym cyklem prania.
Silnik inwerterowy - trwały i energooszczędny
Silnik inwerterowy zapewnia energooszczędne pranie przez długi czas.
Pranie dostosowane do Ciebie dzięki funkcji opóźnienia programu
Funkcja opóźnienia rozpoczęcia programu daje większą kontrolę nad praniem. Pozwala na opóźnienie uruchomienia programu prania, tak aby czyste rzeczy nie leżały godzinami w bębnie. Teraz to pranie dostosuje się do Ciebie.
Uwaga! Pralka ma możliwość ściągnięcia blatu.
| Waga | 67000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 625 x 620 x 900 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Poziom hałasu | 74 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Pojemność bębna | 53 |
| Programy i opcje prania | Szybki 30' |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 84.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.7 |
| Głębokość | 54 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |