chłodzenie CPU
Wentylator CPU Hyper 212 Pro
- Poziom hałasu: 30
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Full specification
Status: Out of stock
78.25 zł / szt
96.25 zł gross
Hyper 212 RGB Black Edition oferuje lepszą instalację i doskonałą wydajność, co z pewnością jest jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie chłodzenia powietrzem.
| Weight | 940 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 150 x 183 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 30 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 59 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 |
| Podświetlenie | RGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 79.6 x 158.8 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |