zawody
Warsztat Bosch Nr 1 150 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
8485
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
499,90 zł / szt
614,88 zł brutto
Warsztat Bosch Nr 1 150 elementów
Wspaniały zestaw dla młodego majsterkowicza to zabawkowa kopia prawdziwych narzędzi Bosch stworzona przez firmę Theo Klein. Komplet składa się ze 150 elementów, takich jak: wkrętarka akumulatorowa, piła, młotek, zacisk, pilniki, klucze, obcęgi , śruby oraz solidny stojak do powieszenia wszystkiego. Zabawki są wykonane z plastiku najwyższej jakości, który gwarantuje ich wytrzymałość. Zabawa przy użyciu tego sprzętu rozwinie kreatywność dziecka i zapewni rozrywki przez wiele godzin.
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 205 x 785 x 605 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8485 |
| Tematyka | Warsztaty |
| Wymiary | 62 x 42 x 102 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |