zawody
Warsztat Bosch Nr 1 150 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
8485
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
499.90 zł / szt
614.88 zł gross
Warsztat Bosch Nr 1 150 elementów
Wspaniały zestaw dla młodego majsterkowicza to zabawkowa kopia prawdziwych narzędzi Bosch stworzona przez firmę Theo Klein. Komplet składa się ze 150 elementów, takich jak: wkrętarka akumulatorowa, piła, młotek, zacisk, pilniki, klucze, obcęgi , śruby oraz solidny stojak do powieszenia wszystkiego. Zabawki są wykonane z plastiku najwyższej jakości, który gwarantuje ich wytrzymałość. Zabawa przy użyciu tego sprzętu rozwinie kreatywność dziecka i zapewni rozrywki przez wiele godzin.
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8485 |
| Tematyka | Warsztaty |
| Wymiary | 62 x 42 x 102 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Weight | 7000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 205 x 785 x 605 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |