wagi kuchenne
WAGA KUCHENNA BAMBOO EKS005
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Wyświetlacz LCD: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
22,56 zł / szt
27,75 zł brutto
WAGA KUCHENNA BAMBOO
Waga kuchenna z naturalnego bambusa - niezwykle dokładna, bardzo cienka, o modnym wzorze. Duży wyświetlacz dla łatwiejszego użycia. Nadaje się do ważenia wszystkich suchych i płynnych składników i potraw.
| Waga | 478 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 200 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Dokładność pomiaru | 1 |
| Jednostki miar | oz |
| Wymiary | Powierzchnia robocza wagi: 218 x 188 mm |
| Waga | 0.51 |
| Zasilanie | Baterie AAA (3 szt.) |
| Funkcje specjalne | - Wskaźnik przeciążenia |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewno |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |