wagi kuchenne
WAGA KUCHENNA BAMBOO EKS005
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Wyświetlacz LCD: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
22.56 zł / szt
27.75 zł gross
WAGA KUCHENNA BAMBOO
Waga kuchenna z naturalnego bambusa - niezwykle dokładna, bardzo cienka, o modnym wzorze. Duży wyświetlacz dla łatwiejszego użycia. Nadaje się do ważenia wszystkich suchych i płynnych składników i potraw.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Dokładność pomiaru | 1 |
| Jednostki miar | oz |
| Wymiary | Powierzchnia robocza wagi: 218 x 188 mm |
| Waga | 0.51 |
| Zasilanie | Baterie AAA (3 szt.) |
| Funkcje specjalne | - Wskaźnik przeciążenia |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewno |
| Weight | 478 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 200 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |