zasilacze awaryjne
VX1500 1500VA/900W Line Interactive USB UPA152V210035
- Liczba akumulatorów: 2
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
630,45 zł / szt
775,45 zł brutto
| Waga | 10500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 x 395 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DELTA ELECTRONICS |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 900 |
| Czas ładowania | 6 |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Wymiary | sz. x gł. x w. - 130 x 320 x 182 mm |
| Waga | 10.4 |
| Oprogramowanie | ViewPower Management Software |
| Funkcje specjalne | Wyświetlacz LCD: Napięcie wejściowe, napięcie wyjściowe, pojemność baterii, obciążenie i stan zasilacza UPS Zimny start
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |