Gaming
GXT 545 Gamepad bezprzewodowy
- Force feedback: Nie
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: 4-kierunkowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
105,11 zł / szt
129,29 zł brutto
Bezprzewodowy kontroler do komputerów stacjonarnych i konsol PS3 z akumulatorem i wygodnymi uchwytami zapewniającymi komfortowe granie.
- Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 10 metrów
- 13 przycisków, 2 drążki oraz pad kierunkowy
- Ładowanie za pomocą portu USB (kabel w zestawie)
- Gumowe okładziny zapewniające mocny uchwyt
- Przyciski reagujące na nacisk (tylko w przypadku konsoli PS3)
- Wskaźniki PS3 oraz przycisk HOME
- Przełącznik X-Input/ DirectInput gwarantuje współpracę ze wszystkimi grami
| Waga | 512 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 190 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Force feedback | Nie |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wibracje | Nie |
| Liczba przycisków | 13 |
| Akcesoria w zestawie | - Gamepad |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 3 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |