dvd
USB External DVD RW Drive F2B56AA
- Model:
F2B56AA
- Wymiary:
144 x 136 x 14 mm
- Max. prędkość odczytu CD: 24
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
144,23 zł / szt
177,40 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | F2B56AA |
| Wymiary | 144 x 136 x 14 mm |
| Max. prędkość odczytu CD | 24 |
| Max. prędkość odczytu DVD-RAM | 8 |
| Max. prędkość zapisu CD-R | 24 |
| Max. prędkość zapisu CD-RW | 24 |
| Max. prędkość zapisu DVD-R | 6 |
| Max. prędkość zapisu DVD-RW | 6 |
| Max. prędkość zapisu DVD+R | 8 |
| Max. prędkość zapisu DVD+RW | 8 |
| Max. prędkość zapisu DVD-R (DL) | 6 |
| Max. prędkość zapisu DVD+R (DL) | 6 |
| Max. prędkość zapisu DVD-RAM | 6 |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Funkcja | Zapis płyt DVD |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-RAM |
| Odczytywane formaty płyt BluRay | Brak |
| LightScribe | Nie |
| Kolor przedniego panelu | Czarny |
| Wersja | Box |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 185 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |