routery xDSL
System WiFi Mesh AX3000 M3000 (1-Pack)
- Model:
M3000 1-Pack
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
139,19 zł / szt
171,20 zł brutto
System WiFi Mesh AX3000 2.5G Dual Band M3000 1-Pack
- Dwurdzeniowy procesor Cortex-A53 1,3 GHz
- Ekstremalnie szybka technologia AX3000 Wi-Fi 6
- 1 port Ethernet 2,5 Gb/s na jednostkę
- 1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na jednostkę
- Obsługiwana przepustowość 20/40/80/160 MHz
- DL-OFDMA/MU-MIMO
- UL-OFDMA/MU-MIMO
- TX Beamformer i RX Beamformee
- Obsługiwany 1024QAM
- IPv4/IPv6, TR069/TR098/TR181/TR111
- Cudy Whole Mesh System
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 245 x 140 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | M3000 1-Pack |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11a |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Liczba anten | 5 |
| Pozostałe parametry | Szybkość sygnału: 2402Mbps (5GHz), 574Mbps (2.4GHz) |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny 12V/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe | Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |