adaptery/przejściówki
USB-C to USB-A 3.0 N2Z63AA
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Komputerowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
55,09 zł / szt
67,76 zł brutto
Przejściówka umożliwia podłączanie często używanych urządzeń USB 3.0 do portu USB-C™ komputera przenośnego lub tabletu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 110 × 34 × 235 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 110 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |