video
Kabel HDMI ultra high speed 2m
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
80,84 zł / szt
99,43 zł brutto
- Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 7680 x 4320 (8K) pikseli
- Wysokojakościowa i wytrzymała obudowa aluminiowa o szlachetnym wyglądzie
- Nowoczesna osłona kabla wzmocniona włóknami aramidowymi: szczególnie wytrzymała, odporna na wysokie temperatury i trwała
- Dynamiczny standard HDR umożliwia renderowanie każdego obrazu z jego indywidualnymi wartościami szczytowymi w zakresie głębi, ostrości, jasności, kontrastu i rozszerzonej przestrzeni barw
- Obsługuje połączenia sieciowe poprzez HDMI w celu zmniejszenia nakładu pracy związanej z okablowaniem
- EARC obsługuje najbardziej zaawansowane formaty audio bez dodatkowego kabla audio
- Pozłacana wtyczka o niskiej rezystancji przejściowej zapewniająca niezawodną transmisję sygnałów
- Podwójna warstwa ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne
- Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
- Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
| Waga | 153 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 140 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI 2.1 8K Ultra High Speed with Ethernet |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |