niszczarki
Niszczarka JP 516C
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 15
- Wymiary:
895 x 385 x 520 mm
- Waga: 70
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
4 663,90 zł / szt
5 736,60 zł brutto
Niszczarka Wallner JP 516C. Solidna metalowa obudowa, wyposażona w automatyczny system start/stop, funkcję cofania, zabezpieczenie przed przegrzaniem, wyświetlacz LCD. Niszczarka posiada optyczny wskaźnik napełnienia kosza, wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie niszczarki, pojemnik do przechowywania worków na ścinki, oleju lub dokumentów do zniszczenia oraz kółka ułatwiające przemieszczanie.
| Waga | 75000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 650 x 520 x 1020 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 15 |
| Wymiary | 895 x 385 x 520 mm |
| Waga | 70 |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 22 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 310 |
| Pojemność kosza | 80 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | T - 5 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |