kable
USB-A/Lightning USB Micro-B i USB-C 1.8m
- Rodzaj: Kabel
- Standard: USB 2.0
- Złącza #1: USB Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
80,07 zł / szt
98,49 zł brutto
Seria Tripp Lite Uniwersalny kabel USB-A do Lightning, USB Micro-B i USB-C do synchronizacji/ładowania (M/3xM), certyfikat MFi, czarny, 1,8 m (6 stóp)
Uniwersalny kabel umożliwia podłączenie urządzeń mobilnych Apple, Android i Bluetooth do portu USB-A w komputerze lub ładowarce ściennej/samochodowej.
- Pojedynczy kabel do ładowania/synchronizacji dla wszystkich urządzeń pozwala zaoszczędzić bałagan noś tylko jeden!
- Kompatybilny z popularnymi smartfonami i tabletami Apple, Android i Surface
- Certyfikat MFi zapewniający szeroką kompatybilność z urządzeniami Apple iPhone, iPad lub iPod
- Obsługuje prędkość USB 2.0 do 480 Mbps, aby zapewnić niezawodne ładowanie i przesyłanie danych
- Odwracalne wtyczki Lightning i USB-C można podłączyć w dowolnym kierunku, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie
- 2-letnia ograniczona gwarancja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 60 x 20 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | USB Typ B Męska |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Wymiary | Średnica zewnętrzna kabla (OD) 3,7 mm |
| Waga | 0.02 |
| Pozostałe parametry | Materiał konstrukcyjny TPE, nylon |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |