adaptery/przejściówki
USB-A (m) to USB-C (f) Adapter 10 Gbps
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: USB Typ C Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
13,60 zł / szt
16,73 zł brutto
USB-A (m) to USB-C (f) Adapter 10 Gbps
- Adapter umożliwia podłączenie urządzeń USB-C (takich jak pendrivey, zewnętrzne obudowy HDD / SSD lub HUBY USB) do komputera, laptopa lub tabletu wyposażonego w standardowy port USB-A 3.0 / 3.1.
- Adapter obsługuje szybką transmisję danych (10 Gb / s), dzięki czemu jest idealnym pośrednikiem między najnowszymi akcesoriami USB-C a klasycznym portem USB-A.
- Uwaga: ze względu na ograniczenia technologiczne portu USB-A adapter nie jest w stanie przesyłać obrazu ani zasilać laptopów / tabletów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Złącza #1 | USB 3.1 key A 20 pin męski |
| Wymiary | 38 x 17 x 10 mm |
| Waga | 8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 60 x 80 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |