Klocki Armed Forces SAAB Jas 39 Gripen E 480 klocków
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 480
- Nr katalogowy:
5820
- Pełna specyfikacja
SAAB JAS 39 Gripen E to najnowocześniejsza wersja rozwojowa popularnych szwedzkich myśliwców wielozadaniowych produkowanych przez koncern lotniczy SAAB. Nazwa samolotu Gripen nawiązuje do herbu firmy SAAB, w którym znajduje się gryf i podkreśla wielozadaniowość samolotu. Skrót JAS powstał od słów w języku szwedzkim oznaczających: Jakt myśliwski, Attack szturmowy, Spaning rozpoznawczy. Gripen jest wielozadaniową maszyną o wysokich osiągach, zdolną wykonywać każde z tych zadań. Konfiguracja kaczki i skrzydła w układzie delta umożliwiają rozwijanie wysokich prędkości.
Wersja E jest rozwijana na potrzeby sił powietrznych Szwecji i Brazylii. Samolot nieco się wydłużył, wzrosła również jego rozpiętość skrzydeł oraz masa. Konstruktorzy informują o rewolucyjnych zmianach w awionice, wzroście mocy silnika na poziomie 22 procent i wydłużonym do 4075 km zasięgu. Unowocześniono również kokpit pilota. JAS-39 Gripen E to myśliwiec nafaszerowany najnowszymi technologiami. Pilot chroniony przez elektroniczne czujniki i systemy sztucznej inteligencji może skupić się na wykonywanej misji.
Z 480 klocków konstrukcyjnych COBI wybudujesz wydany na licencji koncernu zbrojeniowego SAAB nowoczesny, wielozadaniowy myśliwiec JAS 39 GRIPEN E w barwach sił powietrznych Szwecji. Zestaw został starannie zaprojektowany w modelarskiej skali 1:48. Klocki zostały pokryte wysokiej jakości nadrukami. Do zestawu dołączony jest specjalny korpus pilota, który można umieścić w otwieranym kokpicie. Całość zestawu uzupełnia klockowa podstawka ekspozycyjna z tabliczką zawierającą nazwę zestawu i flagę państwową Szwecji!
Dzięki intuicyjnej instrukcji budowa jest prosta i nie sprawi problemów mniej zaawansowanym budowniczym. Zestaw spełni oczekiwania miłośników lotnictwa, militariów i klockowych pasjonatów. JAS 39 GRIPEN E w szwedzkim malowaniu będzie się doskonale prezentował w Twojej kolekcji! Buduj swoją pasję z COBI!
- 480 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- 100% nadruków, żadnych naklejek
- Klockowa podstawka ekspozycyjna
- Tabliczka z nazwą zestawu
| Waga | 610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 400 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 480 |
| Nr katalogowy | 5820 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Pozostałe parametry | Wymiary modelu: 31,5 x 10 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Armed Forces |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |