myszki
Mysz przewodowa STANDARD MB-580
- Model:
STANDARD MB-580
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
11,29 zł / szt
13,89 zł brutto
Mysz DEFENDER STANDARD MB-580 czarna OPTICAL 1000dpi 3P
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 80 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Model | STANDARD MB-580 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe dla komputera Windows - 2000/XP/Vista/7/8/10 |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |