akumulatory/baterie
UPS12460 12V 9.6Ah UPS12460F2
- Wymagania środowiskowe:
- Nominalna: 25°C
- Rozładowanie: -15°C - 50°C
- Ładowanie/przechowywanie: -15°C - 40°C
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
75,08 zł / szt
92,35 zł brutto
Seria UPS, będąca synonimem zasilania bezprzerwowego, jest pierwszą z serii wysokiej jakości produktów CSB przeznaczonych na rynek zasilaczy UPS. Seria UPS została zaprojektowana specjalnie do zastosowań wymagających dużej mocy rozładowania, takich jak te stosowane we współczesnych centrach danych. Nasza seria UPS wykorzystuje najnowszą technologię cienkich płytek połączoną ze specjalną, opatentowaną formułą, aby zapewnić optymalną wydajność przy wysokich częstotliwościach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 98.6 x 150.9 x 64.8 mm |
| Waga | 2.5 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9.6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2507 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 99 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |