niszczarki
Niszczarka +1SS4
- Rozmiar cięcia w mm: 3.8
- Wymiary:
390 x 300 x 590 mm
- Waga: 11
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 406,80 zł / szt
1 730,36 zł brutto
Niszczarki Kobra serii +1 przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów. Wyposażone w silnik przystosowany do 24 godzinnej pracy ciągłej bez przegrzewania, zapewniający większą efektywność niszczenia.
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 420 x 340 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kobra |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 3.8 |
| Wymiary | 390 x 300 x 590 mm |
| Waga | 11 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 19 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 38.5 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | paski |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | O - 2 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |