akumulatory/baterie
UPS12460 12V 9.6Ah UPS12460F2
- Wymagania środowiskowe:
- Nominalna: 25°C
- Rozładowanie: -15°C - 50°C
- Ładowanie/przechowywanie: -15°C - 40°C
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 18 in stock
75.08 zł / szt
92.35 zł gross
Seria UPS, będąca synonimem zasilania bezprzerwowego, jest pierwszą z serii wysokiej jakości produktów CSB przeznaczonych na rynek zasilaczy UPS. Seria UPS została zaprojektowana specjalnie do zastosowań wymagających dużej mocy rozładowania, takich jak te stosowane we współczesnych centrach danych. Nasza seria UPS wykorzystuje najnowszą technologię cienkich płytek połączoną ze specjalną, opatentowaną formułą, aby zapewnić optymalną wydajność przy wysokich częstotliwościach.
| Weight | 2507 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 99 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 98.6 x 150.9 x 64.8 mm |
| Waga | 2.5 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9.6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |