zasilacze awaryjne
UPS Line-Interactive 1000VA SB FR 3x PL 230V, USB
- Liczba akumulatorów: 2
- Moc czynna: 600
- Czas podtrzymania (obciążenie 100%): 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
278,98 zł / szt
343,15 zł brutto
UPS Line-Interactive 1000VA SB FR
Seria PowerWalker Basic VI 650/850/1000 SB została zaprojektowana w celu zaspokojenia podstawowych potrzeb rynku. Ten interaktywny zasilacz UPS chroni twoje obciążenie przed awariami zasilania i zakłóceniami napięcia, pozostając jednocześnie niedrogą i kompaktową. Jest wyposażony w port USB ze wsparciem HID, umożliwiając łatwą i natychmiastową komunikację z dowolnym O / S.
| Waga | 7540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 360 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PowerWalker |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Moc czynna | 600 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Czas transferu (maks.) | 4 |
| Porty zasilania wy. | 3 x typ C/F (Schuko) |
| Wymiary | 110 mm x 189 mm x 315 mm |
| Waga | 6.9 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 5 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |