zasilacze
zasilacz - Smart BM2 650W Modular 80+ Bronze
- Prędkość wentylatora (maks.): 2300
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 4
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
209,74 zł / szt
257,98 zł brutto
| Waga | 2581 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 280 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2300 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 0 |
| Wymiary | 150 x 86 x 160 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |