akcesoria PoE
UniFi PoE++ Adapter (60W, PoE++)
- Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
- Zakres napięcia wejściowego: 100~240 VAC 47~63 Hz
- Waga: 210
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
87,99 zł / szt
108,23 zł brutto
Adapter PoE++ (60 W)
Adapter, który może zasilać urządzenia UniFi PoE++, zmniejszać zależność od zasilania przełącznika PoE i zapewniać połączenie Gigabit LAN.
- Zapewnia do 60 W PoE++
- Zabezpieczenie przed przepięciami i impulsami szczytowymi
- Zawiera wejście danych RJ45, kabel AC z uziemieniem i wyjście PoE++
- Wskaźnik LED do monitorowania stanu
Zgodność:
- UVC-G4-PTZ
- UA-G2-SK-Pro
- UA-Hub-Door
- UA-G2-SK
- U6-Enterprise-IW
- UC-Display
- UA-SK-Elevator
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 50 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Zakres napięcia wejściowego | 100~240 VAC 47~63 Hz |
| Waga | 210 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie wyjściowe | 48 |
| Wysokość | 34 |
| Szerokość | 63 |
| Głębokość | 106 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |