dodatkowe zasilacze
Moduł zasilania PSM550-AC
- Porty we/wy: Brak
- Zakres napięcia wejściowego: 100~240 VAC 47~63 Hz
- Moc wyjściowa: 550
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 342,00 zł / szt
1 650,66 zł brutto
Moduł zasilania TP-Link PSM550-AC to moduł zasilania AC-input i DC-output. Może konwertować napięcie wejściowe na 12 V przy maksymalnej mocy wyjściowej 550 W. Moduł zasilania jest w pełni wymienialny na gorąco, co pomaga zapewnić brak przerw w działaniu systemu podczas instalacji lub wymiany. Moduł zasilania TP-Link jest odpowiedni do wielu modeli przełączników Omada i Omada Pro, takich jak SX6632YF, S7500-26XF6Y.
- Moduł zasilania prądem zmiennym 550 W
- Moc wyjściowa do 550 W
- Napięcie wyjściowe 12 V DC
- Całkowicie wymienialny na gorąco, co zapewnia brak przerw w działaniu systemu podczas instalacji lub wymiany
- Zabezpieczenie przed przepięciem/przetężeniem/zwarciem/przegrzaniem wyjściowym
- Nadaje się do SX6632YF, S7500-26XF6Y
| Waga | 1518 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 400 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Porty we/wy | Brak |
| Zakres napięcia wejściowego | 100~240 VAC 47~63 Hz |
| Moc wyjściowa | 550 |
| Pozostałe parametry | Zasilanie prądem zmiennym: 100-240 V~ 50/60 Hz 7 A
Ochrona przeciwprzepięciowa: 4 kV |
| Napięcie wyjściowe | 12 |
| Wysokość | 40 |
| Szerokość | 73.5 |
| Głębokość | 185 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |