Torba do laptopa Prelude 17.3 czarna - 3E2P1AA
- Pasuje do:
Laptopy z ekranem o przekątnej do 17,3"
- Wymiary:
45 x 6 x 31,5 cm
- Waga: 0.44
- Pełna specyfikacja
Torba na laptopa HP Prelude Pro 17,3"
Stylowa torba na laptopa wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.
Zaprojektowane z myślą o ekologii
Warstwa zewnętrzna wykonana w 95% z materiału pochodzącego z recyklingu oraz wykończenie wodoodporną powłoką sprawiają, że torba na laptopa jest lekka i ma stylowy wygląd, co zainspiruje wielbicieli innowacji i wyzwań do osiągania jak najlepszych wyników, gdziekolwiek się znajdą.
Zaprojektowane dla Ciebie
Pasek na ramię jest regulowany i wyściełany, co zapewnia wygodną mobilność przez cały dzień pracy.
Niezawodne użytkowanie
Ciesz się spokojnym użytkowaniem dzięki standardowej rocznej ograniczonej gwarancji HP.
| Waga | 390 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 480 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy z ekranem o przekątnej do 17,3" |
| Wymiary | 45 x 6 x 31,5 cm |
| Waga | 0.44 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |