gry
Układanka logiczna Rami podróżna
- Nr katalogowy:
040-1009
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
52,40 zł / szt
64,45 zł brutto
Układanka logiczna Rami Code wersja podróżna
Podróżna wersja Rami Code ma te same funkcjonalności co pełnowartościowy produkt, zamknięte w wersji podróżnej! Za pomocą dźwigni i przesuwnych elementów, dzieci muszą doprowadzić odpowiednie kulki do odpowiednich zapadek. Poprzez rozgałęzienie ścieżek i przeszkód do uwolnienia za pomocą dźwigni, jest to gra, która uczy liczb binarnych, które używane są przez wszystkie komputery na świecie.
| Waga | 301 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 235 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-1009 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 5,2 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |