uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED VESA 200x200, 23-42"
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
21,01 zł / szt
25,84 zł brutto
| Waga | 980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 240 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 42 |
| Obciążenie (maks.) | 25 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 230 x 230 x 13 mm |
| Pozostałe parametry | Odleglość od ściany: 13 mm |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |