listwy zasilające
Listwa OPTIMA 3m T/LZ08-OPT030/0000
- Włącznik: Tak
- Liczba gniazd typu E: 6
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
43,51 zł / szt
53,52 zł brutto
Listwa antyprzepięciowa EVER Optima
Nowa listwa antyprzepięciowa EVER OPTIMA to efektywne rozwiązanie dla skutecznego zabezpieczenia podłączonych urządzeń przed przepięciami, mogącymi pojawić się w domowej lub biurowej sieci zasilającej. Zapewnia skuteczną ochronę urządzeń takich jak komputery stacjonarne i mobilne, urządzenia peryferyjne oraz sprzęt RTV.
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Włącznik | Tak |
| Liczba gniazd typu E | 6 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Wtyczka | Europejska |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 53 x 359 x 39 mm |
| Waga | 546 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 3 |
| Montaż | Ściana |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 50 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |