uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED VESA 200x200, 23-42"
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
21.01 zł / szt
25.84 zł gross
| Weight | 980 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 240 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 42 |
| Obciążenie (maks.) | 25 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 230 x 230 x 13 mm |
| Pozostałe parametry | Odleglość od ściany: 13 mm |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |