pendrive
TWISTER 128GB Black USB3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
57,1 × 19,3 × 10,7 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
37,67 zł / szt
46,33 zł brutto
| Waga | 24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 57,1 × 19,3 × 10,7 mm |
| Waga | 15 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |