Pendrive Ultra USB 3.0 256GB 100MB/s
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 256
- Wymiary:
56,09 × 21,59 × 10,41 mm
- Pełna specyfikacja
Skorzystaj z prędkości oferowanej przez technologię USB 3.0 i przenoś nagrania wideo, zdjęcia i inne pliki do 10 razy szybciej niż w przypadku standardowych pamięci USB 2.0.
Pamięć SanDisk Ultra USB 3.0 sprawia, że przenoszenie, udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych dużych plików jest jeszcze szybsze teraz przenoszenie pełnometrażowego filmu z laptopa na pamięć USB trwa znacznie poniżej minuty. Ochrona hasłem umożliwia zabezpieczanie plików przed niepowołanym dostępem, jednocześnie umożliwiając łatwe udostępnianie plików rodzinie i przyjaciołom.
Wystarczy zabrać ze sobą elegancką i solidną pamięć USB 3.0 SanDisk Ultra w kieszeni, aby zawsze mieć dostęp do swoich zdjęć i nagrań wideo bez potrzeby łączenia się z Internetem.
Od ponad 25 lat SanDisk słynie na świecie jako marka znana z wysokiej jakości i niezawodności. To właśnie dlatego nasze pamięci objęte są pięcioletnią gwarancją.
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | SanDisk |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 56,09 × 21,59 × 10,41 mm |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |