pendrive
TWISTER 128GB Black USB3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
57,1 × 19,3 × 10,7 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
37.67 zł / szt
46.33 zł gross
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 57,1 × 19,3 × 10,7 mm |
| Waga | 15 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |