TB print tusze
Tusz do Brother LC 985 TBB-LC985YE YE
- Rodzaj wkładu: Tusz
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
Brother DCP J1325, J140, J315, J515W
Brother MFC J220, J265W, J410, J415W - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
6,14 zł / szt
7,55 zł brutto
| Waga | 58 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 100 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Brother DCP J1325, J140, J315, J515W |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1170 |
| Kod oryginału | LC985Y |
| Pojemność | 19 |
| Pasuje do | Brother |
| Chip | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |