TB print tusze
Tusz do Brother LC 985 TBB-LC985YE YE
- Rodzaj wkładu: Tusz
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
Brother DCP J1325, J140, J315, J515W
Brother MFC J220, J265W, J410, J415W - Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
6.14 zł / szt
7.55 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Brother DCP J1325, J140, J315, J515W |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1170 |
| Kod oryginału | LC985Y |
| Pojemność | 19 |
| Pasuje do | Brother |
| Chip | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 100 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |