trymery
TRYMER DO BRWI I OKOLIC BIKINI BAHAMAS
- Stosowanie na mokro: Nie
- Stosowanie na sucho: Tak
- Ostrza: Stal nierdzewna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
8,31 zł / szt
10,22 zł brutto
TRYMER DO BRWI I OKOLIC BIKINI BAHAMAS
Trymer do depilacji brwi i okolic bikini Esperanza BAHAMAS ułatwi życie wszystkim paniom dbającym o te elementy swojego wyglądu. Sprawi, iż depilacja stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Bezboleśnie usunie niechciane włoski z dowolnej części ciała. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się w kosmetyczce każdej eleganckiej pani.
| Waga | 43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 115 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Bikini |
| Wymiary | 130 x 15 mm |
| Waga | 0.0475 |
| Akcesoria w zestawie | - Trymer |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |