trymery
TRYMER DO BRWI I OKOLIC BIKINI BAHAMAS
- Stosowanie na mokro: Nie
- Stosowanie na sucho: Tak
- Ostrza: Stal nierdzewna
- Full specification
Status: Out of stock
8.31 zł / szt
10.22 zł gross
TRYMER DO BRWI I OKOLIC BIKINI BAHAMAS
Trymer do depilacji brwi i okolic bikini Esperanza BAHAMAS ułatwi życie wszystkim paniom dbającym o te elementy swojego wyglądu. Sprawi, iż depilacja stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Bezboleśnie usunie niechciane włoski z dowolnej części ciała. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się w kosmetyczce każdej eleganckiej pani.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Bikini |
| Wymiary | 130 x 15 mm |
| Waga | 0.0475 |
| Akcesoria w zestawie | - Trymer |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 115 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |