pojazdy
Truxx Wywrotka 27 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04410
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
32,64 zł / szt
40,15 zł brutto
Kolorowa wywrotka o długości 27 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, skrzynia ładunkowa i kabina kierowcy podnosi się.
| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 370 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04410 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37,5x16x22 cm |
| Wysokość | 37.5 |
| Wymagania wiekowe | 2 |
| Długość | 27 |
| Szerokość | 22 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |