pojazdy
Truxx Wywrotka 27 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04410
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
32.64 zł / szt
40.15 zł gross
Kolorowa wywrotka o długości 27 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, skrzynia ładunkowa i kabina kierowcy podnosi się.
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04410 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37,5x16x22 cm |
| Wysokość | 37.5 |
| Wymagania wiekowe | 2 |
| Długość | 27 |
| Szerokość | 22 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 670 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 370 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |