Traktor R/C z przyczepą
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
013794
- Pełna specyfikacja
Traktor Zdalnie Sterowany z Przyczepą - Duży Zestaw Rolniczy R/C. Wyrusz na pole i rozpocznij pracę jak prawdziwy rolnik! Duży traktor z przyczepą sterowany pilotem to idealna zabawka dla dzieci, które interesują się pojazdami rolniczymi i lubią aktywną, realistyczną zabawę. Dzięki pilotowi możesz sterować pojazdem w różnych kierunkach, przewozić ładunki i tworzyć własne scenariusze pracy na farmie. Zalety produktu: duży traktor z odczepianą przyczepą; sterowanie pilotem - jazda do przodu, tyłu i skręty; duże koła - lepsza przyczepność i stabilność; idealny do zabawy w domu i na zewnątrz; rozwija wyobraźnię i zdolności manualne; świetny pomysł na prezent dla małych fanów maszyn rolniczych. To doskonały zestaw do odgrywania życia na farmie i tworzenia własnych rolniczych przygód!
| Waga | 840 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 490 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 013794 |
| Rodzaj | Traktory |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 48,4 x 13,9 x 18,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |