Pilot dedykowany do TV Samsung
- Pasuje do:
Samsung TV
- Przeznaczenie: Telewizory
- Wymiary:
21,1 x 5,1 x 2,6 cm
- Pełna specyfikacja
Uniwersalny pilot zdalnego sterowania podczerwienią 1:1 do telewizorów Samsung, z funkcjami oryginalnego pilota
Funkcja uczenia się
Pilot z funkcją uczenia się: dzięki trybowi uczenia się istnieje możliwość łatwego przeniesienia funkcji oryginalnego pilota na uniwersalnego pilota zdalnego sterowania - dzięki temu nie zniknie nic, co jest dla Ciebie ważne
Szybki dostęp dzięki inteligentnemu sterowaniu
Inteligentne przyciski dla szybkiego dostępu: 1 przycisk streamingowe do wyboru menu aplikacji, aby móc szybciej dotrzeć do usług streamingowych itp
Luminescencyjne przyciski
Przyciski luminescencyjne: klawiatura numeryczna i przyciski główne są luminescencyjne - dzięki temu obsługa nawet w ciemnym pokoju jest dziecinnie prosta, bez konieczności zapalania światła
Tryb uproszczony
Funkcja Easy Mode: istnieje możliwość ograniczenia pełnej funkcjonalności pilota, aby zapobiec przypadkowej zmianie ustawień telewizora, idealny np. do hotelu lub dla seniorów
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatwiamy recykling
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Waga | 208 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 75 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Pasuje do | Samsung TV |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Wymiary | 21,1 x 5,1 x 2,6 cm |
| Waga | 83 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |