niszczarki
Niszczarka JP 830C
- Rozmiar cięcia w mm: 1.9 x 10
- Wymiary:
645 x 305 x 390 mm
- Waga: 18.7
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 341,80 zł / szt
1 650,41 zł brutto
Kompaktowe niszczarki biurowe wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne, pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia. Prosta, minimalistyczna bryła niszczarki doskonale wkomponowuje się w nowoczesną przestrzeń biurową.
| Waga | 21000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 480 x 380 x 710 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 1.9 x 10 |
| Wymiary | 645 x 305 x 390 mm |
| Waga | 18.7 |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 17 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 35 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 4 |
| Możliwość niszczenia | papier |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |