torebki
Torebeczka Girabrilla błękitna
- Nr katalogowy:
19054
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Na ramię
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,90 zł / szt
73,68 zł brutto
TOREBECZKA GIRABRILLA PUFF
- Połączenie puff z cekinami
- Regulowany pasek
- Ładne wykończenie
- Torebka w otwartym kartoniku
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 200 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19054 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Na ramię |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 14 x 8,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |